Ekstender xPoE-3-10 może być zasilany WYŁĄCZNIE w standardzie PoE PASSIVE
Możesz zasilać xPoE-3-10 na kilka sposobów:
- Najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie adaptera PoE PASSIVE (tzw. PoE injector) z odpowiednim zasilaczem.
1x AEPI-1-10-HS
1x np. APS-90-480-OF
- Kolejny sposób to zastosowanie switcha, który wspiera tryb Passive PoE (należy się jednak upewnić, że mamy taką funkcjonalność w przełączniku)
- Można też wykorzystać dowolny zestaw produkcji ATTE Power IP-xx, zestaw buforowy IPUPS-xx lub IPB-xx Wszystkie moduły ATTE z serii xPoE oraz APT są ze sobą kompatybilne.
Jeżeli już posiadasz przełącznik PoE pracujący w standardzie 802.3af/at (15/30W) skorzystaj z wersji xPoE-3-11A
Ważne
Switch xPoE-3-10 będzie działał poprawnie przy napięciu wejściowym z zakresu 12-56V jednak kamery podpięte do swicha wymagają zwykle zasilania PoE na poziomie 44-56V. Switch nie ma wbudowanej przetwornicy i napięcie wyjściowe PoE jest takie samo jak napięcie zasilające. Należy na to zwrócić uwagę przy doborze napięcia zasilania. Rekomendujemy użycie zasilacza APS-90-550-OF lub przetwornicy ASUC-100-550-OF w przypadku układów z podtrzymaniem zasilania.
Zanim podłączysz odbiorniki do naszego modułu, upewnij się że dostarczona przez Ciebie wartość napięcia jest zgodna ze specyfikacją zasilanego urządzenia, a odbiornik PoE przyjmuje zasilanie po parach 4,5 (plus) oraz 7,8 (masa).
Dodatkowe korzyści z zastosowania xPoE-3-10
Wersja xPoE-3-10 może służyć do zasilania urządzeń PoE Passive24V takich jak anteny WiFi (np. Mirkotik lub Ubiquiti).
Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia zasilającego (12 ... 56 VDC) urządzenia może służyć do rozdzielenia sygnału dla punktów dostępowych WiFi zasilanych z Passive PoE 24VDC
----------------------------------------------------------------
Jeżeli jakiś element diagramów jest nieczytelny kliknij na grafice prawym klawiszem myszki i otwórz go w nowym oknie - pozwoli to pobrać i wyświetlić plik w pełnej rozdzielczości.
Komentarze
Komentarze: 0
Zaloguj się, aby dodać komentarz.